Elce Site ve Apartman Yönetim Programı Tanıtım

ELCE SİTE YÖNETİM PROGRAMI

Anasayfa
Elce Site Yönetim Anasayfa

Elce Site ve Apartman Yönetim Programı site ve apartman yöneticileri için hazırlanmış, kullanımı kolay bir programdır.  Site yöneticilerinin gereksinimlerine göre hazırlanmıştır.

Son Güncelleme Tarihi:21.07.2020

Elce Site Yönetim Programı İndir

Eğitim Videoları izle

Lisans Al

 

SİTE BİLGİLERİ SAYFASI

Site Bilgileri Sayfası
Elce Site Yönetim Site Bilgileri

Site ve Apartman Yönetim Programı Site bilgileri sayfasında, site ve apartman bilgilerini detaylı bir şekilde kaydedilir. Yönetici değişikliğinde program başka bir bilgisayara taşınabilir. Taşınma işlemi sonrası Tüm site bilgileri tekrar yeni bilgisayarda işlenmesi gerekir. Bunun dışında tüm kayıtlar güvenli bir şekilde taşınabilir.

 

 

 

 

 

 

 

MESKENLER SAYFASI

Meskenler Sayfası
Elce Site Yönetim Meskenler Sayfası

Site Yönetim Programı ile, mesken kayıtlarını blok ve daire numarası şeklinde tutabilir böylece kaç adet daire olduğunu ve bu meskenlerde daire sahiplerimi yoksa kiracıların mı oturduğunu takip edebilirsiniz. Böylece hangi konuda kiminle iletişime geçeceğiniz konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Mesken kayıtları eklenirken Mülk sahiplerinin varsa kiracıların Blok, Daire Numarası, Telefon, E-Posta bilgilerini kaydedebilirsiniz.

 

 

 

 

AİDATLAR SAYFASI

Aidatlar Sayfası
Elce Site Yönetim Aidatlar Sayfası

Site Yönetim Programı Aidatlar sayfasında aidatlar genelde  ikamet edenlerden toplandığı için Mesken Listesini Aktar butonuyla tüm ikamet edenlerin listesi otomatik olarak eklenecektir. Bunun dışında bir değişiklik yapmak isterseniz tek tek kayıt yapabilir, aidat alınmayacak bir kişiyi silebilirsiniz. Program size pek çok esneklik sağlar. Aidatlar bölümü size güncel yıla ait bir tabloyu listeleyecektir. Geçmiş yıllara ait aidat tablosunu listelemek istediğinizde aidat yılını yazıp Aidat Yılı Listele butonuna basarsanız o yıla ait aidat tablosu listelenecektir. Böylece aidat verilerine tam hakim olabilirsiniz.

 

 

 

KASA DEFTERİ SAYFASI

Kasa Defteri Sayfası
Elce Site Yönetim Kasa Defteri Sayfası

Site Yönetim Programı Kasa defteri sayfasında işlem yaparken gelir ve gider olarak iki şekilde kayıt yaparsınız. Bu kayıt sistemi işletme defterine uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Kasa defteri sayfası size kaplamlı bir seçenek sunar. İstediğiniz yıllara ,aylara göre filtreleme yapabilir ve rapor alabilirsiniz. Programda filtreleme işlemlerine hakim olursanız istediğiniz her türlü raporu almanız çok kolay olacaktır.

 

 

 

 

ÖDEMELER SAYFASI

Ödemeler Sayfası
Elce Site Yönetim Ödemeler Sayfası

Site Yönetim Programı Ödemeler sayfası site yöneticisinin önemli bir sorununu çözmektedir. Bu bölümde ister Mülk sahiplerini ister ikamet edenleri toplu olarak borçlandırabilirsiniz. Alınan ödemeleri tarihleriyle kaydedebilir istenildiği zaman tablodan rapor alınabilir.

 

 

 

 

 

REHBER SAYFASI

Rehber Sayfası
Elce Site Yönetim Rehber Sayfası

Site Yönetim Programı Rehber sayfasında istediğiniz kişilerin iletişim bilgilerini, mesleklerini kaydedebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

RESİMLER SAYFASI

Resimler Sayfası
Elce Site Yönetim Resimler Sayfası

Genelde site yönetim programlarında olmayan bir özelliktir. Fakat Elce Site Yönetim Programı’nda bu bölüm özellikle faydalı olacağı düşünülerek eklenmiştir. Resimler sayfasını açtığınızda resmin çekildiği tarih, çekildiği yıl, konu ve açıklama bölümü bulunmaktadır. Çekilen resimler özellikler hafızada çok yer kaplamaması açısından otomatik boyutlandırılmaktadır. Boyutlandırma ayarlarınıda istediğiniz ölçülerde ayarlama imkanınız vardır. Örnek; Binada bir arıza var ve arızalı bölümün resmini çektiniz. Bu resmi açıklamalı bir şekilde Kaydedebilir ve istediğiniz yıllara ait tüm sorunları bu şekilde listeleyebilirsiniz.

 

 

TUTANAKLAR SAYFASI

Tutanaklar Sayfası
Elce Site Yönetim Tutanaklar Sayfası

Site Yönetim Programı Tutanaklar sayfasında listedeki herhangi bir taslağa çift tıklarsanız içerik sağ bölümdeki alana yüklenecektir. Bu bölümde site bilgileri otamatik olarak yüklenmektedir. Bu konuda detaylı videolar eklenecektir.

 

 

 

 

 

WORD SAYFASI

Word Sayfası
Word Sayfası

Elce Site Yönetim Programı’nda hiçbir office programına ihtiyaç duymadan tüm word işlemlerini yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

EXCEL SAYFASI

Excel Sayfası
Excel sayfası

Elce Site ve Apartman Yönetim Programı nda hiçbir office programına ihtiyaç duymadan tüm Excel işlemlerini yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir