Site Yönetim Programı

ELCE SİTE YÖNETİM PROGRAMI
Elce Site Yönetim Programı site ve apartman yöneticileri için hazırlanmış, kullanımı kolay bir programdır.  Site yöneticilerinin gereksinimlerine göre hazırlanmıştır.

Bireysel Kullanım (Tek kullanıcı)

Site Yönetim Programı indir

Kurumsal Site Yönetim (Kurumsal firmalar için Ağ Bağlantılı)

Bilgisayara kurulması gereken Program: Kurumsal kurulum için arayınız…

Microsoft® SQL Server® 2019 Express İndir
Site Yönetim Programı İndir

Son Güncelleme Tarihi: 25.08.2021

Kullanıcı kodunu bize ileterek 60 ücretsiz deneme lisansı alabilirsiniz… (elceyazilim@gmail.com)

Eğitim Videoları izle

Elce Site Yönetim  Anasayfa

SİTE BİLGİLERİ SAYFASI

Elce Site Yönetim Site Bilgileri

Elce Site Yönetim Programı Site bilgileri sayfasında, site ve apartman bilgilerini detaylı bir şekilde kaydedilir. Yönetici değişikliğinde program başka bir bilgisayara taşınabilir. Taşınma işlemi sonrası Tüm site bilgileri tekrar yeni bilgisayarda işlenmesi gerekir. Bunun dışında tüm kayıtlar güvenli bir şekilde taşınabilir.

MESKENLER SAYFASI

Elce Site Yönetim Meskenler Sayfası

Elce Site Yönetim Programı ile, mesken kayıtlarını blok ve daire numarası şeklinde tutabilir böylece kaç adet daire olduğunu ve bu meskenlerde daire sahiplerimi yoksa kiracıların mı oturduğunu takip edebilirsiniz. Böylece hangi konuda kiminle iletişime geçeceğiniz konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Mesken kayıtları eklenirken Mülk sahiplerinin varsa kiracıların Blok, Daire Numarası, Telefon, E-Posta bilgilerini kaydedebilirsiniz.

AİDATLAR SAYFASI

Elce Site Yönetim Aidatlar Sayfası

Site Yönetim Programı Aidatlar sayfasında aidatlar genelde  ikamet edenlerden toplandığı için Mesken Listesini Aktar butonuyla tüm ikamet edenlerin listesi otomatik olarak eklenecektir. Bunun dışında bir değişiklik yapmak isterseniz tek tek kayıt yapabilir, aidat alınmayacak bir kişiyi silebilirsiniz. Program size pek çok esneklik sağlar. Aidatlar bölümü size güncel yıla ait bir tabloyu listeleyecektir. Geçmiş yıllara ait aidat tablosunu listelemek istediğinizde aidat yılını yazıp Aidat Yılı Listele butonuna basarsanız o yıla ait aidat tablosu listelenecektir. Böylece aidat verilerine tam hakim olabilirsiniz.

KASA DEFTERİ SAYFASI

Elce Site Yönetim Kasa Defteri Sayfası

Site Yönetim Programı Kasa defteri sayfasında işlem yaparken gelir ve gider olarak iki şekilde kayıt yaparsınız. Bu kayıt sistemi işletme defterine uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Kasa defteri sayfası size kaplamlı bir seçenek sunar. İstediğiniz yıllara ,aylara göre filtreleme yapabilir ve rapor alabilirsiniz. Programda filtreleme işlemlerine hakim olursanız istediğiniz her türlü raporu almanız çok kolay olacaktır.

ÖDEMELER SAYFASI

Elce Site Yönetim Ödemeler Sayfası

Site Yönetim Programı Ödemeler sayfası site yöneticisinin önemli bir sorununu çözmektedir. Bu bölümde ister Mülk sahiplerini ister ikamet edenleri toplu olarak borçlandırabilirsiniz. Alınan ödemeleri tarihleriyle kaydedebilir istenildiği zaman tablodan rapor alınabilir.

REHBER SAYFASI

Elce Site Yönetim Rehber Sayfası

Site Yönetim Programı Rehber sayfasında istediğiniz kişilerin iletişim bilgilerini, mesleklerini kaydedebilirsiniz.

RESİMLER SAYFASI

Elce Site Yönetim Resimler Sayfası

Genelde site yönetim programlarında olmayan bir özelliktir. Fakat Elce Site Yönetim Programı’nda bu bölüm özellikle faydalı olacağı düşünülerek eklenmiştir. Resimler sayfasını açtığınızda resmin çekildiği tarih, çekildiği yıl, konu ve açıklama bölümü bulunmaktadır. Çekilen resimler özellikler hafızada çok yer kaplamaması açısından otomatik boyutlandırılmaktadır. Boyutlandırma ayarlarınıda istediğiniz ölçülerde ayarlama imkanınız vardır. Örnek; Binada bir arıza var ve arızalı bölümün resmini çektiniz. Bu resmi açıklamalı bir şekilde Kaydedebilir ve istediğiniz yıllara ait tüm sorunları bu şekilde listeleyebilirsiniz.

TUTANAKLAR SAYFASI

Elce Site Yönetim Tutanaklar Sayfası

Site Yönetim Programında Tutanaklar sayfasında listedeki herhangi bir taslağa çift tıklarsanız içerik sağ bölümdeki alana yüklenecektir. Bu bölümde site bilgileri otomatik olarak yüklenmektedir. Bu konuda detaylı videolar eklenecektir.

 SİTE YÖNETİM PROGRAMI WORD SAYFASI

Word Sayfası

Elce Site Yönetim Programı’ında hiçbir ofis programına ihtiyaç duymadan tüm word işlemlerini yapabilirsiniz.

SİTE YÖNETİM PROGRAMI EXCEL SAYFASI

Excel sayfası

Elce Site Yönetim Programı’nda hiçbir ofis programına ihtiyaç duymadan tüm Excel işlemlerini yapabilirsiniz.

ELCE SİTE YÖNETİM PROGRAMI GENEL ÖZELLİKLERİ